Noliktavas plaukti

Mūsu uzņēmums pārdod noliktavas palešu plauktus, kuri ir viegli uzstādāmi, transformējami un pieejami. Sistēmas lielākā priekšrocība ir katras paletes brīva pieejamība, tā piemērota noliktavām ar lielu preču nomenklatūru. Ir ērti lietošanā, atbilst visiem drošības standartiem un tos iespējams papildināt ar plašu paplildaprīkojuma klāstu, piemēram, mucu turētājiem, nožogojumu, ieklājumiem, saivu turētājiem, atvilktnēm un citiem efektivitāti paaugstinošiem rīkiem. Plauktu sistēmai ir GS marķējums, kas atbilst statistikas pārbaudes direktīvai FEM 10.2.02. Produkta kvalitāti apliecina RAL-RG 614 / 2 standarts

Konsoļu plaukti

Konsoļu plauktu sistēmas paredzētas vidēji smagu un smagu priekšmetu uzglabāšanai (caurules, metāla loksnes, reģipša loksnes, dēļi, lentes, rituļi u. c.). Plauktu sistēmas var tikt uzstādītās telpās un āra apstākļos. Tās ir sala izturīgas (pieejamas arī plauktu sistēmas ar jumtu). Tās ir izturības, funkcionalitātes, augstas kvalitātes un konkurētspējīgas cenas apvienojums.

Plauktu sistēmas tiek ražotas tikai no augstākās kvalitātes materiāliem. Tās tiek cinkotas, vai pārklātas ar speciālu krāsu (pēc pasūtītāja izvēles). Vienas kolonnas slodzes izturība ir no 1,5 līdz 2,5 tonnām.

Plauktu sistēmas ir viegli saliekamas, paplašināmas. Tās aizņem maz vietas. Pieejami papildu piederumi, kas atvieglo sarežģītas produkcijas glabāšanu (tādas kā ruļļi, spoles u.c.) Pieejamas vienpusējas un divpusējas plauktu sistēmas.

Plauktu sistēmas atbilst augstāko standartu prasībām (EN ISO 3834-3:2006, EN 1090-1:2009+A1: 2011). Ātrs ražošanas un piegādes laiks. Plauktu sistēmas atbilst visiem ES standartiem un darba drošības prasībām, tām tiek izsniegts EC atbilstības sertifikāts un izstrādājuma pase.

Plauktu montāža

Dažādas sarežģītības plauktu montāža, demontāža, pārvietošana. Profesionāla un pieredzējuis brigāde. Saprātīgas cenas un termiņi.

Sazinies ar mums

Aizpildiet zemāk minēto informāciju un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā