Uzņēmums nodarbojas ar jaunas un mazlietotas iekraušanas tehnikas tirdzniecību, nomu un servisu. Piedāvājumā ir jauni un lietoti iekrāvēji ar dīzeļa un gāzes dzinējiem un kravnesību līdz 50 tonnām, jauni un mazlietoti trīsriteņu un četrriteņu elektroiekrāvēji. Tiek piedāvāta arī ostu kraušanas tehnika – reach stacker un conteiner handler tipa konteineru pacēlāji un konteineru pārkrāvēji. Piedāvājam arī tādu noliktavu tehniku kā palešu transportētāji, elektriskie palešu ratiņi, elektrorohlas, grēdotāji, krautņotāji, stabelētāji ar platformu un bez, pasūtījumu komplektētājs (Order picker) kā arī krautņotājs ar izbīdāmu mastu (Reach truck). Piedāvājam arī tādu noliktavas aprīkojumu kā noliktavas plauktu sistēmas, konsoļu plaukti, plauktu aizsargi (Rack armor), drošības joslas un līniju krāsas un krāsojamo aprīkojumu.

Mūsu mērķis ir elastīga un personīga pieeja klientu vajadzībām un atbilstoša risinājuma piedāvājums par iespējami izdevīgāko cenu. Lietots iekrāvējs un cita iekraušanas tehnika tiek piegādāts pircējam ar veiktu servisa apkopi, pilnā darba kārtībā. Varam piedāvāt risinājumus kā mazām ražotnēm un noliktavām, tā lieliem loģistikas parkiem, ostām un globālām ražotnēm. Mēs piedāvājam savus pakalpojumus Baltijas, Skandināvijas un tuvās NVS teritorijā.

Savas nozares profesionāļu komanda, piedāvās tieši Jūsu darba specifikai atbilstošu tehnikas risinājumu, kas ietaupīs uzņēmuma resursus kā pirkšanas brīdī tā arī tālākās ekspluatācijas laikā. Varam piedāvāt labāko tehniku no vadošajiem Eiropas un Āzijas ražotājiem Linde iekrāvējus, noliktavas un ostas tehniku, Toyota un BT iekrāvējus noliktavu tehniku, Combilift četrvirzienu ierāvējus, Nissan, Hyster, Yale iekrāvējus, Still iekrāvējus un iekšnoliktavu tehniku, Jungheinrich iekrāvējus un noliktavu tehniku, Manitou atsvara ierāvējs un telekopiskos iekrāvējus, CAT (Caterpilar) iekrāvējs, Doosan iekrāvējs, Montini elektroiekrāvējs, Komatsu un TCM japāņu iekrāvējus kā arī citu zināmu zīmolu autoiekrāvējus un citu kraušanas tehniku.

Sazinies ar mums

Aizpildiet zemāk minēto informāciju un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā